Bestuur & Commissies

Taken bestuur


Voorzitter
J. Timmerman tel 0226 422 366 voorzitter@dekreupel.nl
 
Vice-voorzitter
J. Mol tel 06 19 44 88 25 vicevoorzitter@dekreupel.nl
 
Secretaris/infobox
G.Kool  

secretaris@dekreupel.nl

G.Kool  

info@dekreupel.nl

 
Penningmeester
Pierre van Velzen tel 06 22 26 73 09 penningmeester@dekreupel.nl
 
Bestuursleden
F.A.A. Meijlink tel 06 36 01 49 55 ferry.meijlink@dekreupel.nl
T.Viegers tel. 06 21 29 30 08 havenbeheerder@dekreupel.nl
Koos Moens tel. 06 53 32 06 87 koos.moens@dekreupel.nl
 
Havenkantoor
Havenbeheerder Thijs Viegers tel. 06 21 29 30 08 havenbeheerder@dekreupel.nl
Havenmeester tel 0228 592 350  
 
Redactie clubblad
Rik de Vries tel 06 44 12 88 03 rcb@dekreupel.nl
Gerrit den Bleker contactpersoon advertenties
Tjeerd Boersma, Evelien de Roos en Marlies van Ree
 
Beheerder Website
Ireen Zijlstra   website@dekreupel.nl  t.b.v.het aanleveren info & foto's website
 
Hijsteam/hijsafspraak
Thijs Viegers (coördinator) tel. 06 21 29 30 08 hijsteam@dekreupel.nl
Hijsteam: Thijs Viegers, Gerard Kool, Ferdie Veenings, Tom Veenings, Meino Walstra, Jan Doef, Driek van Oudheusden, Teun Uitterdijk, Tjerk Rodenhuis, Kees Michels, Cees Minnes, Niels Bossen, Rinus Riecker.

 

De Evenementencommissie
Nico Zijlstra (voorzitter)    ec@dekreupel.nl
Anjo Zwartkruis, Annemieke Verberne, Nel Schouten en Ireen Zijlstra

 

De commissie zeillessen
Pierre van Velzen (contactpersoon)    pierrevanvelzen@dekreupel.nl
 K. Overstegen, J. Verkerk, T. Gebhard,   W. Deubel, P. Landgraf, T. Bus.
     
Technische commissie    
T. Viegers, F. Meijlink, T. Rodenhuis, R. Held, C. Edam, J. Neefjes, U. Kindereit
 
Organisatie RNH v.a. 2017
Jan Hamburg    
Rinus & Margo van Vlaanderen , Anita Spaargaren en Stef    
     
Barcommissie
Jan Mol    vicevoorzitter@dekreupel.nl
 A. Zwartkruis,   P. Landgraf, R. v.,d. Thiel, K. v.d. Thiel, T. v. Diepen, J. v. Beurden, H.de Groot.
     
Wedstrijdcommissie    
Jan Timmerman    wedstrijdcommissie@dekreupel.nl
Anjo Zwartkruis, Cees Edam, Rik de Vries en John van Beurden  

Belangrijk

Wij zijn een pure vrijwilligers vereniging d.w.z. alle voorkomende werkzaamheden doen we zoveel mogelijk met eigen leden. Zo is er een havenmeesterploeg en een hijsploeg (in voor- en najaar), er is een barcommissie met de nodige vrijwillige helpers. Kortom je kunt het zo gek niet bedenken of er is wel een vrijwilliger voor.